Wysiwyg API template plugin (7.x-2.12) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Weight
ur: وزن

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں
