Wysiwyg API template plugin (7.x-2.2-beta1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: User interface
fa: واسط کاربری

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: انصراف

en: Description
fa: توصیف

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل قابل بازگشت نیست.

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره
