Wysiwyg API template plugin (7.x-2.6) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Export data
ca: Dades d'exportació

en: Import data
ca: Dades d'importació
