Wysiwyg API template plugin (7.x-2.6) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Export data
da: Eksportér data

en: Import data
da: Importér data

en: export
da: eksportér

en: Insert templates
da: Indsæt skabeloner
