Wysiwyg API template plugin (7.x-2.6) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах
