Wysiwyg API template plugin (7.x-2.6) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Export data
nl: Gegevens exporteren

en: Import data
nl: Importeer data

en: export
nl: exporteer

en: No templates available.
nl: Geen templates beschikbaar.

en: Create a new template
nl: Nieuw template aanmaken
