Wysiwyg API template plugin (7.x-2.6) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre
