Wysiwyg API template plugin (7.x-2.7) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ
