Wysiwyg API template plugin (7.x-2.7) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Export data
fi: Vie dataa

en: export
fi: lataa

en: Add Template
fi: Lisää template

en: Delete Template
fi: Poista template

en: The template has been deleted.
fi: Template on poistettu.
