Wysiwyg API template plugin (7.x-2.7) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy
