Wysiwyg API template plugin (7.x-2.7) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Export data
si: දත්ත අපනයනය කරන්න

en: Import data
si: දත්ත ආනයනය කරන්න
