Wysiwyg API template plugin (7.x-2.8) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Export data
tr: Verileri dışarı aktar

en: Import data
tr: veri alma

en: export
tr: dışarı ver

en: Choose a file
tr: Bir dosya seç
