Wysiwyg API template plugin (7.x-2.8) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Name
ug: ئىسىم

en: Choose a file
ug: ھۆججەت تاللاش
