Wysiwyg API template plugin (7.x-2.9) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar
