Wysiwyg API template plugin (7.x-2.9) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો
