Wysiwyg API template plugin (7.x-2.9) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Add Template
hr: Dodaj predložak

en: Choose a file
hr: Odaberi datoteku
