Wysiwyg API template plugin (7.x-2.9) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista
