Wysiwyg API template plugin (7.x-2.9) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Export data
ru: Экспортированные данные

en: Import data
ru: Импорт данных

en: Template Name
ru: Имя шаблона

en: export
ru: экспорт

en: Add Template
ru: Добавить шаблон

en: Choose a file
ru: Выберите файл

en: HTML Template
ru: Шаблон HTML

en: The template has been deleted.
ru: Шаблон был удалён.
