Wysiwyg API template plugin (7.x-2.9) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Export data
uk: Вивантаження даних

en: Import data
uk: Втягування даних

en: Template Name
uk: Назва шаблону

en: Are you sure you want to delete the template %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити шаблон %title?

en: export
uk: експорт

en: Add Template
uk: Додати шаблон

en: Delete Template
uk: Вилучити шаблон

en: Choose a file
uk: Виберіть файл

en: No templates available.
uk: Шаблони відсутні.

en: Create a new template
uk: Створити новий шаблон

en: HTML Template
uk: Шаблон HTML

en: The template has been deleted.
uk: Шаблон був видалений.

en: Edit Template
uk: Редагувати шаблону
