Wysiwyg API template plugin (7.x-2.12) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: none
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Save order
ar: حفظ الترتيب

en: export
ar: تصدير

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: Choose a file
ar: اختر ملفا
