Wysiwyg API template plugin (7.x-2.12) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Weight
be: Вага

en: none
be: няма

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Save order
be: Захаваць парадак

en: export
be: экспартаваць

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Choose a file
be: Выберыце файл
