Wysiwyg API template plugin (7.x-2.12) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Weight
bn: ভর

en: none
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
