Wysiwyg API template plugin (7.x-2.12) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: none
et: puudub

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Save order
et: Salvestusjärjekord

en: export
et: ekspordi

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Choose a file
et: Vali fail
