Wysiwyg API template plugin (7.x-2.12) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: none
lt: joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Export data
lt: Eksportuoti duomenis

en: Import data
lt: Importuoti duomenis

en: Save order
lt: Išsaugoti užsakymą

en: export
lt: eksportuoti

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Choose a file
lt: Pasirinkite failą
