Wysiwyg API template plugin (7.x-2.12) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: none
pl: brak

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Export data
pl: Eksport danych

en: Import data
pl: Importuj dane

en: Template Name
pl: Nazwa szablonu

en: Template Description
pl: Opis szablonu

en: Save order
pl: Zapisz kolejność

en: export
pl: eksportuj

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Choose a file
pl: Wybierz plik
