Wysiwyg API template plugin (7.x-2.12) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: none
th: ไม่มี

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Save order
th: บันทึกลำดับ

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title

en: Choose a file
th: เลือกไฟล์
