Wysiwyg Widget (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Operations
ca: Operacions

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Pattern
ca: Patró

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Flags
ca: Marcadors
