Wysiwyg Widget (7.x-2.0-beta1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Operations
de: Aktionen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Pattern
de: Muster

en: Storage
de: Speicher

en: Flags
de: Kennzeichnungen

en: placeholder
de: Platzhalter

en: placeholders
de: Platzhalter
