Wysiwyg Widget (7.x-2.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Operations
es: Operaciones

en: Settings
es: Configuración

en: Pattern
es: Patrón

en: Storage
es: Almacenamiento

en: Flags
es: Marcas
