Wysiwyg Widget (7.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: Flags
eu: Banderak
