Wysiwyg Widget (7.x-2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Operations
fr: Actions

en: Settings
fr: Paramètres

en: Pattern
fr: Motif

en: Storage
fr: Stockage
