Wysiwyg Widget (7.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Operations
hr: Operacije

en: Settings
hr: Postavke

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Storage
hr: Spremnik
