Wysiwyg Widget (7.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Operations
sv: Funktioner

en: Settings
sv: Inställningar

en: Pattern
sv: Mönster

en: Storage
sv: Lagring

en: Flags
sv: Flaggor
