Wysiwyg Widget (7.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Operations
vi: Thao tác

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Pattern
vi: Mẫu

en: Storage
vi: Bộ lưu trữ

en: Flags
vi: Cờ
