Wysiwyg Widget (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Operations
it: Operazioni

en: Settings
it: Impostazioni

en: Pattern
it: Modello

en: Storage
it: Archiviazione

en: Flags
it: Contrassegni
