Wysiwyg Widget (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Operations
ja: 操作

en: Settings
ja: 設定

en: Pattern
ja: パターン

en: Storage
ja: ストレージ
