Wysiwyg Widget (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Storage
lt: Saugykla
