Wysiwyg Widget (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Pattern
nl: Patroon

en: Storage
nl: Opslag
