Wysiwyg Widget (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Operations
oc: Accions

en: Settings
oc: Paramètres

en: Pattern
oc: Motiu

en: Storage
oc: Emmagazinatge
