Wysiwyg Widget (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Operations
tr: İşlemler

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Pattern
tr: Örüntü

en: Storage
tr: Kayıt yeri

en: Flags
tr: İşaretler (Flags)
