Wysiwyg Widget (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Operations
uk: Операції

en: Settings
uk: Налаштування

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Storage
uk: Сховище

en: Flags
uk: Прапори
