Wysiwyg Widget (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Operations
da: Handlinger

en: Settings
da: Indstillinger

en: Pattern
da: Mønster

en: Storage
da: Lagring

en: Flags
da: Flag
