Wysiwyg Widget (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Operations
et: Toimingud

en: Settings
et: Seaded

en: Pattern
et: Muster

en: Storage
et: Ladu

en: Flags
et: Lipud
