Wysiwyg Widget (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Operations
fa: عملیات

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Pattern
fa: الگو

en: Storage
fa: ذخیره سازی
