Wysiwyg Widget (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Settings
fi: Asetukset

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Storage
fi: Tallennus

en: Flags
fi: Liput
