Wysiwyg Widget (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Operations
gl: Operacións

en: Settings
gl: Axustes

en: Pattern
gl: Patrón

en: Storage
gl: Almacenamento
