Wysiwyg Widget (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Settings
he: הגדרות

en: Pattern
he: פורמט

en: Storage
he: אחסון

en: Flags
he: נעיצה לרשימות
