Wysiwyg Widget (7.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Operations
hu: Műveletek

en: Settings
hu: Beállítások

en: Pattern
hu: Minta

en: Storage
hu: Tárolás

en: Flags
hu: Jelölők

en: placeholder
hu: helykitöltő

en: placeholders
hu: helykitöltők
