Wysiwyg Widget (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Pattern
kn: ವಿನ್ಯಾಸ

en: Storage
kn: ಶೇಖರಣೆ

en: Flags
kn: ವೇಗ
