Wysiwyg Widget (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Operations
pl: Operacje

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Storage
pl: Magazyn

en: Flags
pl: Flagi
